بامبیلو

درباره ما:

با عرض سلام و ادب، اينجانب عکاشه خوش منش مدير سايت بامبیلو هستم.

در سال 1396 اقدام به راه اندازی سایت چند منظوره ( فروشندگی ، بازاریابی ، ایستگاه آگهی ، ثبت مقاله و ...) نمودیم که مکانی برای کسب درآمد اقشار مختلف باشد.

کسب و کار از طريق اينترنت و آن هم در ايران در حال رواج مي باشد زيرا اکثر شرکتهاي توليدي و خدماتي در حال حرکت به سمت اينترنت و فروش محصولات خود از طريق آن هستند و تلاش مي کنند که از ميان ميليونها بازديد کننده ايراني اينترنت، مشتريهاي خود را بيابند و سود خود را افزايش دهند. به همين منظور سايت بامبیلو تلاش مي کند از روشهايي استفاده کند که در کشور عزيزمان کارايي داشته باشد و با توجه به نگرش عموم مردم به اينترنت، مشتريهاي واقعي را به فروشندگان واقعي معرفي کند.

روش کلی کسب درآمد در بامبیلو:

روش کلی کسب درآمد در بامبیلو به این صورت است که فروشندگان محصولاتشان را در سایت ثبت می کنند و برای هر محصول، پورسانت مشخصی در نظر می گیرند. بازاریاب ها نیز به بازاریابی و تبلیغ محصولات می پردازند. زمانی که سفارشی ثبت شد و به فروش انجامید، درصدی از پورسانت محصول که فروشنده تعیین کرده است به بازاریاب تعلق می گیرد.

حرفه ای بودن و در عین حال سادگی و کاربرپسند بودن پنل کاربران را می توان مهم ترین ویژگی سایت بامبیلو دانست.

کلیه تراکنش های مالی و محاسبه پورسانت و اطلاع از زمان ثبت سفارش و ... بصورت اتوماتیک انجام می شود. هر رویداد و تراکنشی که در سایت صورت بگیرید توسط ایمیل به اطلاع مدیر سایت می رسد که همین امر مدیریت سایت را بسیار آسان کرده است.

خدمات دیگری نیز مانند جذب بنر تبلیغاتی، ایستگاه آگهی، اخبار و مقالات و ... در سایت بامبیلو وجود دارد.

با آرزوي موفقيت براي همه علاقمندان به کسب و کار اينترنتي.

مدیر سایت: عکاشه خوش منش

1