بامبیلو
سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml

سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml

افرادی که پوست چرب دارند، معمولا دارای منافذ باز پوست هستند که یکی اولین گام برای درمان منافذ باز پوست، لایه برداری با اسید میوه AHA می باشد. سرم اسید میوه 30 درصد اف کازمتیکس یکی از بهترین محصولات F Cosmetics بوده که از ترکیبات بسیار غنی برخوردار میباشد

از جمله ترکیبات سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml:

گلایکولیک اسید: اولین و مهمترین اسید گلایکولیک اسید که لایه بردار است و از نیشکر گرفته می شود. با تأثیر بر روی لایه شاخی (بیرونی ترین لایه پوست) به ازبین رفتن سلولهای مرده پوست کمک کرده و لایه های جدیدتر و درخشان زیر آن را نشان می دهد. ازانجاکه گلایکولیک بسیار ریز است میتواند راحت به عمق پوست نفوذ کند ، فیبروبلاست ها را تحریک کرده و باعث سنتز بیشتر کلاژن پوست می شود که درنتیجه با استفاده از سرم اسید میوه اف کازمتیکس پوست احساس سفتی پیدا می کند .

سالیسیلیک اسید: سالیسیلیک اسید مدتهاست که وجود دارد. به دلیل توانایی لایه برداری پوست و تمیز نگه داشتن منافذ پوستی ، که به کاهش آکنه کمک می کند ، بسیار مشهور است. سالیسیلیک اسید موجود در سرم کمپلکس اسید میوه F Cosmetics به عنوان یک ماده لایه بردار برای درمان آکنه ، جای زخم های آکنه ، ملاسما ، لک های آفتاب و لکه های پیری در کلینیک های پوست استفاده می شود.

تارتاریک اسید: این اسید از انگور و موز گرفته می شود و یک لایه بردار خفیف است. برای لایه برداری پوست و تحریک تولید کلاژن بسیار مؤثر است. به کاهش خطوط و چین و چروک پوست کمک می کند و باعث تحریک تولید کلاژن می شود تا پوست ظاهری سفت تر داشته باشد.

سیتریک اسید: با از بین بردن سلول های مرده، منافذ پوست شما را باز می کند ، به این ترتیب استفاده از سرم اسید میوه اف کازمتیکس موجب نفوذ محصولات مراقبت از پوست در پوست می شود. یکی دیگر از فواید اسید سیتریک ترمیم لایه های آسیب دیده پوست است.

مالیک اسید: این اسید به تنگ کردن منافذ پوست کمک کرده در نتیجه پوستی نرم و سفت حاصل آن خواهد بود.کاهش علائم پیری با محو ساختن چین و چروک و خطوط ریز روی پوست کمک کرده، آن را جوانتر و سالمتر می سازد. همچنین این اسید به عنوان لایه بردار طبیعی صورت عمل می کند.

پانتوتنیک اسید(ویتامین B5) : این ماده موجود در کمپلس اسیده میوه 30 درصد اف کازمتیکس، موجود رفع جای آکنه خواهد شد. اثر مرطوب کنندگی آن به حفظ زیبایی و سلامت پوست کمک می کند و همچنین علائم پیری زودرس مانند چروک و لکه های پوستی را به تعویق می اندازد.

ویتامین E : از آنجا که ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی است ، می تواند با علائم آسیب خورشیدی و تأثیر رادیکال های آزاد بر روی پوست شما مبارزه کند و از آن در برابر علائم قابل مشاهده پیری ناشی از این مولکول های آسیب رسان محافظت نماید

سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml

ترکیبات اسید میوه 30%

Glycolic acid

Salicylic acid

Malic acid

Tartaric acid

Citric acid

Vitamin B5

Vitamin E


سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml
محصول: سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml
تاریخ به روزرسانی: 1401/9/28
وزن: 2500 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سرم کمپلکس اسید میوه 30% F Cosmetics 60ml نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بهداشتی و سلامتی ، مراقبت از پوست ، سرم