بامبیلو
پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5

پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5

گارانتی: گارانتي 12 ماه کلين
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت قیمت برای شما: 1,950,000 تومان

معرفی محصول:

نقد و بررسی

پلاسما پن مانستر Klin مدل PM-5

پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5 ابزاری قابل حمل است که برای برداشتن لکه، پیگمنت، خال ، زگیل و غیره استفاده می شود. این دستگاه همچنین چروک ها و اسکارها را بهبود می بخشد. روش درمانی پلاسما مشابه لیزر سطحی پوست می باشد که با سوزاندن سلول های ضایعات پوستی مانند خال، زگیل و … باعث از بین رفتن آن ها می شود. پس از درمان، به علت سوختگی سطحی، روی پوست زخمی جزئی ایجاد میشود که پس از گذشت یک هفته بدون هیچ کبودی یا اسکار بهبود خواهند یافت.

این دستگاه با ترکیب الکتریسته با فرکانس بالا بین یک یون پایدار از روی سطح پوست و یک یون ناپایدار در هوا،باعث ایجاد جرقه خواهد شد. پلاسما پن بیوتی مانستر با کربنیزه کردن و ایجاد انرژی حرارتی بالا ، هیچگونه عوارض جانبی و درد به همراه نخواهد داشت. از جمله مهمترین ویژگی های پلاسما جت میتوان به استفاده آسان از آن در مقایسه با محصولات هم رده، قدرت بالا در تبخیر پوست بدون تماس با آن و قدرت بالا در از بین بردن تمام ضایعاتی که از طریق لیزر CO2 از بین میروند، اشاره کرد.

همچنین برای از بین بردن انواع خال و لکه،حذف انواع پیگمنت و رنگدانه های پوستی و حذف تتو مناسب میباشد. از دیگر موارد استفاده ازین محصول، میتوان به فرمدهی و گرفتن حجم بینی و حذف استرچ مارک اشاره کرد. روی بدنه محصول سه عدد نازل به ترتیب دکمه ی روشن و خاموش، دکمه تنظیم قدرت و دکمه ی تنظیم شدت فرکانس قرار داده شده است. همچنین یک عدد صفحه ی نمایشگر نیز جهت مشاهده میزان قدرت و فرکانس تعبیه شده است.

پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5 چند سری دارد و کاربردشان چیست ؟

سری پلاسما : با گذاشتن لکه های پلاسمای کوچک در بافت سلولی، اثر تبخیری رطوبت روی سطح پوست ایجاد می کند. می توان از آن برای مشکلات پوستی مانند زگیل ها، تاتو، پیری، سفت سازی پلک بالا و پایین، چروک، اسکارها و … استفاده کرد.

سری Fractional : بدون به جا گذاشتن اثر بر بافت پوست، سبب تبخیر جزئی روی سطح پوست می شود. این کار می تواند مشکلات پوستی مانند آکنه، اسکار، لیفتیک ابرو، پلک بالا و پایین را حل کند.

سری Thermo : این سر گرمای عمقی به همراه میکرو جریان دارای 3 طول موج را بدون درد به پوست منتقل می کند که باعث تسریع بازسازی پوست می شود. این سر برای لیفت چروک ها و منافذ بزرگ استفاده می شود.

نحوه استفاده از دستگاه پلاسما پن مانستر بیوتی کلین :

اپلیکاتور را در دستگاه نصب کنید ، کابل مبدل را به دستگاه متصل کنید ، دکمه ON/OFF را کمی نگه دارید ، میزان قدرت و فرکانس مورد نظر را به وسیله دکمه های POEWR و FREQUENCY تنظیم نمایید ، دکمه ON را فشار دهید. وقتی که صفحه POWER شروع به چشمک زدن کرد، دستگاه آماده کار می باشد ، دستگاه را روی محل مورد نظر قرار دهید، با نگه داشتن دکمه SHOT دستگاه شروع به کار کرده و با رها کردن این دکمه، کار متوقف می شود ، بعد از انجام کار، دکمه ON را نگه دارید تا دستگاه خاموش شود ، در هنگام استفاده، دستگاه را روی محل مورد نظر ثابت نگه ندارید و کمی به چپ و راست حرکت دهید و سپس به جای شات های طولانی مدت، از چند شات کوتاه استفاده کنید.

هشدارها :

به مدت 3 روز از تماس محل زخم با آب خودداری کنید ، زخم را با دست جدا نکنید و صبر کنید تا به طور طبیعی خشک شود ، برای ضایعات عمیق تر، بهتر است به جای درمان طولانی، از چند جلسه درمان کوتاه استفاده کنید و در آخر سعی کنید به مدت زیاد روی یک نقطه مکث نکنید تا از ایجاد زخم عمیق جلوگیری شود.

پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5
پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5
محصول: پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5
تاریخ به روزرسانی: 1401/4/31
وزن: 5000 گرم
گارانتی: گارانتي 12 ماه کلين
قیمت: 1,950,000 تومان
فروشنده: آرایشی باران
تلفن فروشنده: 09145751859 - 09145751859
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پلاسما پن مانستر کلین مدل PM-5 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ابزار زیبایی ، دستگاه جوانسازی ، پلاسما پن مانستر کلین مدل PM ، 5
پشتیبانی: آرایشی باران
09145751859 - 09145751859
پشتیبانی
پشتیبانی