بامبیلو
کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING

کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING

معرفی کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی

یکی از کوکتل هایی که می تواند چندین مشکل پوستی شما را برطرف کند کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی PORE MINIMIZING است. منافذ باز پوست، جوش ها و استرچ مارک از مشکلات پوستی شایعی هستند که این کوکتل می تواند از پس درمان آن به خوبی برآید. یکی از پرکاربردترین کوکتل درمانی بعد از روند میکرونیدلینگ کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی است.

کوکتل درمانی چیست؟

کوکتل های درمانی در واقع ترکیبی خلاقانه از مواد مغذی هستند که برای مصارف خاص تهیه می شوند. کوکتل های درمانی پوست، زمانی که با درمان های عمقی از جمله میکرونیدلینگ همراه شوند، تاثیری چند برابر در جوانسازی، درخشش و سفتی پوست دارند. برخلاف کرم ها، سرم ها و مرطوب کننده ها، کوکتل های درمانی از نوع ریز مولکول و به شکل محلول هستند و به همین دلیل بسیار سریع تر و عمیق تر وارد پوست می شوند و تاثیر آن ها محسوس تر است.

ویژگی های کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی

 • کاهش دهنده نقص در پوست های چرب و آکنه دار
 • درمان منافذ باز و رفع جای جوش
 • رفع قرمزی و سوزش پوست
 • کوچک کننده منافذ باز
 • درمان سریع آکنه ها
 • کنترل چربی پوست
 • ساخت کره جنوبی
 • ضد جوش و آکنه
 • حجم 10میل

همانطور که هنگام ساخت کوکتل های نوشیدنی از ترکیب نوشیدنی های مختلف استفاده می شود و بهترین طعم و مزه به شما تحویل داده می شود؛ ترکیب چندین محصول درمانی نیز می تواند برای پوست بهترین نتیجه را داشته باشد. در بسیاری از مواقع برای رسیدن به نتایج رضایت بخش نیاز به ترکیب چند محصول است.
به همین دلیل بعد از میکرونیدلینگ با درمارولر بهتر است از کوکتل های درمانی استفاده شود تا در سریعترین زمان ممکن، بهترین نتیجه حاصل شود.

نحوه استفاده مزو منافذ باز کلین بیوتی

این کوکتل را می توان با استفاده از روش های الکتروپوریشن، فرکشنال مزو، مزو و مزونیدلینگ اعمال شود.

کوکتل پوست چیست؟

کوکتل های پوستی شامل مواد مغذی لازم برای پوست از جمله مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها، آبرسان ها، ترکیبات بازسازی کننده پوست و ترکیبات تقویت رشد سلول های پوستی هستند. این کوکتل ها بهترین محصول درمانی برای بعد از میکرونیدلینگ می باشند. کوکتل های پوستی جذب بالاتری دارند و این همان چیزیست که شما بعد از میکرونیدلینگ به آن نیاز دارید.

 • افزایش صافی پوست
 • کاهش قرمزی پوست
 • کاهش چربی پوست
 • رفع منافذ باز پوست
 • درمان اسکار آکنه
 • برطرف کننده جوش

کوکتل بستن منافذ باز یا کوکتل کنترل کننده چربی پوست کلین بیوتی، برای کنترل چربی پوست و درمان منافذ باز مورد استفاده قرار می گیرد. این کوکتل یک بیوفلاونوئید است که از گیاهان استخراج می شود و در کنار درمارولر بهترین تاثیر را بر روی پوست های چرب خواهد داشت. کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی براى افرادى که پوست چرب دارند بسیار کاربردى می باشد، چرا که در کنترل چربى پوست بسیار موثر عمل می کند.البته باید در نظر داشته باشید که اگر آکنه ی فعال دارید نباید از درمارولر استفاده کنید.

کاهش اندازه منافذ پوست، تمیزی پوست و متعادل کردن چربی پوست

یکی از مهمترین مزایای مزوتراپی نسبت به جراحی، غیر تهاجمی بودن این روش است. از این رو، روشی مطمئن برای درمان آکنه است. در مزوتراپی جای زخم باقی نمی ماند و عوارض جانبی جراحی را ندارد. با مزوتراپی کلین بیوتی می توان بدون نگرانی از عوارض جانبی، مواد مغذی مورد نیاز پوست و مو را تأمین کرد.

عوارض مزوتراپی با کلین بیوتی نسبت به دیگر روش ها بسیار کمتر است و عملاً هیچ عوارضی ندارد. هزینه مزوتراپی با توجه به وضعیت فرد متفاوت است و معمولاً بعد از مشاوره با پزشک مشخص خواهد شد. با مزوتراپی کوکتل کلین بیوتی بهترین نتیجه در کمترین زمان حاصل خواهد شد.

کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING
کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING
محصول: کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING
تاریخ به روزرسانی: 1401/4/26
وزن: 5000 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ابزار زیبایی ، کوکتل های زیبا سازی و جوانسازی ، کوکتل بستن منافذ باز کلین بیوتی 10 میل PORE MINIMIZING