بامبیلو
سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee

سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی

سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی غنی شده از طلای خالص و سایر مواد مغذی مثل کلاژن است و می تواند پوست شما را از چین و چروک و سایر آثار پیری رها سازد. همینطور این سرم حاوی آنتی اکسیدان است که سرعت پیر شدن پوست را کاهش می دهد. شرکت سازنده با طراحی ترکیب خاص توانسته سرمی در اختیار شما قرار دهد که به سرعت جذب شده و سلول های پوست را فعال می کند. علاوه بر این، بخاطر وجود پروتئین فیبری و کلاژن خاصیت ارتجاعی به پوست شما می بخشد.

سرم ضد پیری طلا 24 و کلاژن بریلی به جرات از بهترین محصولات ضد پیری موجود در بازار به حساب می آید و این امر به علت فرمولاسیون منحصر به فرد و بسیار کامل آن است و می تواند خطوط و چین و چروک و همچنین افتادگی پوست را تا حد بسیار زیادی از چهره شما از بین ببرد. فرمولاسیون این سرم به نحوی است که قابل استفاده در نقاط مختلف بدن مثل پوست پشت دست، گردن، زیر چشم و البته تمام صورت است. ترکیبات بی نظیر موجود در سرم ضد پیری طلا 24 و کلاژن بریلی می توانند جوانی و جذابیت را به شما بر گردانند.

فرمولاسیون سرم ضد پیری طلا 24 و کلاژن بریلی شامل فویل طلا با خلوص 99.99 درصد و کلاژن طبیعی و ترکیبات فعال فراوان مثل هیالورونیک اسید است. فویل طلا یک ماده آنتی اکسیدان است که به پوست شما در جلوگیری از پیر شدن کمک می کند همچنین خاصیت مرطوب کنندگی و سفید کنندگی نیز دارد. همچنین کلاژن به تقویت الاستیسیته و خاصیت کشسانی پوست شما کمک می کند و از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

نحوه استفاده:

پس از شستشو و خشک کردن صورت مقدار مناسبی از سرم صورت بریلی عصاره طلا 24 عیار را به پوست صورت خود زده و با انگشتان تمیز آن را به خوبی ماساژ دهید تا جذب پوست شود و با چشم تماسی نداشته باشد.

سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee
سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee
سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee
محصول: سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee
تاریخ به روزرسانی: 1400/6/9
وزن: 800 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: مراقبت از پوست ، سرم پوست ، سرم ضد پیری طلا 24 عیار و کلاژن بریلی breylee