بامبیلو
درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel

درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel

چرا درما اف را برای پاکسازی پوست انتخاب کنیم؟

درما-اف یا همان اتو صورت، یک دستگاه درم ابریژن فراصوتی بوده که هم مناسب برای استفاده در خانه می باشد و هم کاربردی حرفه ای دارد.

در این دستگاه با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یون ها حباب های بسیار ریز با سرعت بالا تولید می نمایدکه کمک به تمیز کردن، جوانسازی و تغذیه پوست شما می نماید. این وسیله جزء دستگاه های حرفه ای زیبایی بوده که به طور موثر و با سلامت کامل به زیبایی شما می افزاید.

شما می توانید با فشار دادن فقط یک دکمه در سه سیستم مختلف، که تمام نیازهای زیبایی خود را برآورده نمایید.امتیازات درم ابریژن فراصوتی موثر و سریع درمانی کاملاً بدون درد (بر خلاف درمانه ای درم ابریژن مرسوم) استفاده بسیار آسان با برنامه های حرفه ای متعدد وسیله ای کم حجم و ظریف باطری لیتیومی قابل شارژ تکنولوژی شارژ سریع چگونگی استفاده از دستگاه.

به شما کمک می کند تا خاصیت ارتجاعی پوست را بازیابی کرده و پوست شما را محکم و صاف و لطیف می کند.با جوش های سرسیاه و جای جوش یا اکنه، پوست مرده، ضایعات پوستی یا سایر نواقص پوستی خداحافظی کنید

درما اف التراسونیک شاول، یکی از جدیدترین اتو صورت های پاکسازی صورت یکی از حالت های تغذیه ای یا همان جذب مواد است که به آبرسانی برای بازگرداندن لطافت و رنگ پوست شما کمک می کند.

استفاده از اتو صورت چه تاثیراتی داره؟

جذب انواع مواد برای جلوگیری از خشک شدن پوست و واکنش های پوستی و پیری زودرس.

یکی از حالت های اتو صورت لیفتینگ شاول طبیعی برای پوستی های سفت و ملایم است.

نکته مهم: این امر باعث بازسازی سلولها و بهبود تولید کلاژن می شود.

شما با استفاده روزانه به تدریج قابلیت ارتجاعی و جوانی را بدست می آورید: خطوط ریز و چین و چروک ها محو می شوند.

درمان جوش های سر سیاه، چربی های انباشته شده، آکنه و جوش، با اتو صورت شاول

چگونه از اتو صورت شاول استفاده کنیم ؟

مرحله اول: پس از روشن کردن دستگاه سوئیچ برق را سه بار لمس کنید و با این کار، لامپ لیفتینگ روشن می شود

و این بدین معنی است که دستگاه آماده به کار است.

مرحله دوم: تیغه دستگاه را روی پوست مالش دهید و در مدتی که جریان ماساژ از طریق نوک دست شما عبور کند

باید با انگشت محل را لمس کنید اگر هنگام استفاده از دستگاه از دستکش استفاده کنید، هیچ اثر یونی نخواهید داشت زمان این حالت 5 دقیقه می باشد.

لطفا با تکان دادن دستگاه آب روی تیغه را از آن جدا کنید، جمع شدن آب زیاد ممکن است باعث لرزش تیغه می شود.

درما اف اتو صورت بیوتی ستارت شاول

آماده سازی پوست: آرایش را پاک کرده و پوست را با محلول تونر تمیز کنید.

قبل از استفاده از اتو صورت التراسونیک از بخار برای باز شدن منافذ و نرم شدن پوست استفاده کنید.

سپس شما میتوانید از درما اف یا اتو صورت خود استفاده کنید.

اتو صورت التراسونیک شاول(درما اف) بیوتی ستارت

از درما اف التراسونیک، عمدتا در سالن های حرفه ای برای افزایش گردش خون، کاهش و کمرنگ سازی چین و چروک های ریز، سفت کردن پوست شل، از بین بردن پف یا افتادگی پلک ها، کاهش ظاهر سلولیتی پوست، کمرنگ کردن سیاهی زیر چشم ها، کک و مک و لکه های ناشی از پیری و حتی از بین بردن جای زخم استفاده می شود.

سری های همراه اتو صورت التراسونیک

این محصول، همراه با دو سری می باشد که تقریبا حالت برس پاکسازی دارند.و استفاده از آن به پاک کردن بهتر مواد غیر بهداشتی روی صورت می شود و همچنین منافذ ها عمیقا آبرسان و تمیز می شوند.

این فرآیند ایمن، بدون درد و آسان است و حتی می توان آن را بر روی پوست های حساس، شامل افراد مبتلا به بیماری روزاسه (نوعی بیماری مربوط به بینی و گونه ها که با ضایعات آکنه مانند، گشادشدگی مویرگ ها مشخص می شود) اجرا کرد.

اتو صورت التراسونیک شاول

امواج صوتی که توسط دستگاه درما اف اولتراسونیک صورت بیوتی ستارت، ایجاد می شوند فراتر از آستانه شنوایی انسان بوده و به سرعت به انتهای اعصاب ما می رسد. امواج صوتی جوانسازی دوره ای به زیر پوست نفوذ کرده و به پوست زیرین می رسد اما فاقد هر نوع عوارض جانبی است و منجر به احساس ناراحتی در فرد نمی شود.

سابق بر این تکنولوژی التراسونیک صورت، تنها در سالن های آرایشی و مراکز درمانی وجود داشت، اما امروز این دستگاه به شکل یک دستگاه کوچک و دستی مراقبت از پوستدرما اف التراسونیک در اختیار مصرف کنندگان خانگی نیز قرار دارد. وقتی از این دستگاه مطابق با راهنمایی درمانی استفاده شود برای درمان انواع مشکلات پوستی از آتن تا چین و چروک بسیار مؤثر بوده

و می توان از آن به عنوان جایگزین یا جلسات تکمیلی ملاقات با پزشک و یا بعد از ملاقات با پزشک برای دستیابی به نتایج ماندگار استفاده کرد.

اقلام همراه با درما اف التراسونیک شاول

دفترچه راهنما، کابل شارژ، دارای دو عدد سری برس مانند متفاوت جهت ماساژ پوست صورت و پاکسازی عمیق آن شما می توانید با فشار دادن فقط یک دکمه در سه سیستم مختلف، که تمام نیازهای زیبایی خود را برآورده نمایید. امتیازات درم ابریژن فراصوتی موثر و سریع درمانی کاملاً بدون درد (بر خلاف درمانه ای درم ابریژن مرسوم) استفاده بسیار آسان

با برنامه های حرفه ای متعدد وسیله ای کم حجم و ظریف باطری لیتیومی قابل شارژ تکنولوژی شارژ سریع چگونگی استفاده از دستگاه. به شما کمک می کند تا خاصیت ارتجاعی پوست را بازیابی کرده و پوست شما را محکم و صاف و لطیف می کند.با جوش های سرسیاه و جای جوش یا اکنه، پوست مرده، ضایعات پوستی یا سایر نواقص پوستی خداحافظی کنید!

درما-اف یا همان اتو صورت، یک دستگاه درم ابریژن فراصوتی بوده که هم مناسب برای استفاده در خانه می باشد و هم کاربردی حرفه ای دارد.در این دستگاه با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یون ها حباب های بسیار ریز با سرعت بالا تولید می نمایدکه کمک به تمیز کردن، جوانسازی و تغذیه پوست شما می نماید. این وسیله جزء دستگاه های حرفه ای زیبایی بوده

که به طور موثر و با سلامت کامل به زیبایی شما می افزاید.شما می توانید با فشار دادن فقط یک دکمه در سه سیستم مختلف، که تمام نیازهای زیبایی خود را برآورده نمایید.امتیازات درم ابریژن فراصوتی موثر و سریع درمانی کاملاً بدون درد (بر خلاف درمانه ای درم ابریژن مرسوم) استفاده بسیار آسان

با برنامه های حرفه ای متعدد وسیله ای کم حجم و ظریف باطری لیتیومی قابل شارژ تکنولوژی شارژ سریع چگونگی استفاده از دستگاه.به شما کمک می کند تا خاصیت ارتجاعی پوست را بازیابی کرده و پوست شما را محکم و صاف و لطیف می کند.

چند بار باید از این روش درمانی استفاده شود؟

نوع پوست مدت درمان فراوانی
پوست های چرب 5-3 دقیقه 2-1 در روز
پوست های ترکیبی 3-2 1 بار در روز
پوست های خشک/حساس 2-1 دقیقه 1 بار در هر دو روز (هر دو روز یکبار)
درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel
درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel
درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel
درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel
محصول: درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel
تاریخ به روزرسانی: 1400/6/9
وزن: 1000 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005_1 Shovel نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ابزار زیبایی ، دستگاه اتو صورت درما اف{اتو پوست} ، درما اف التراسونیک شاول اتو صورت اورجینال برند بیوتی ستارت مدل 2005 ، 1 Shovel