بامبیلو
ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115

ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

ماشین اصلاح پرومکس گلد 115

نقد و بررسی : ماشین اصلاح پرومکس گلد 115

انتخاب یک ماشین اصلاح خوب ومناسب بدون هدر دادن پول اضافی یکی از دغدغه های اکثر آقایان می باشد چراکه دیگر قرار نیست که آقایان همیشه برای اصلاح به سالن های ارایشگاه مراجعه کنند. با داشتن یک ماشین اصلاح باکیفیت وبا اصالت در منزل نیز میتوان به راحتی یک کوتاهی زیبا وخاص درموهای خود داشت. ماشین اصلاح پرومکس گلد 115 دارای بدنه باریک و خوش دستی است که در استفاده های طولانی مدت دستانتان را خسته نخواهد کرد.

ماشین اصلاح پرومکس گلد 115

پرومکس یکی از برندهایی است که محصولات فوق العاده با کیفیت تولید می کند و حتی افرادی که در انجام خرید وسواس هستند را راضی نگه می دارد. ماشین اصلاح پرومکس گلد 115 یک ماشین اصلاح پرقدرت و مناسب برای سالن های آرایشی وهمچنین استفاده درمنزل می باشد . این محصول دارای قابلیت کارکرد با برق وباطری میباشد.

قابل شارژ بودن این محصول بی نظیر هم برای سهولت استفاده وهم برای مواقعی که دسترسی به جریان برق وجود ندارد بسیار مهم است به گونه ای که شارژ کامل در ماشین اصلاح پرومکس گلد 115 حدود 120 دقیقه طول میکشد که با هر بار شارژ کامل ، 80 دقیقه قابل استفاده می باشد.

علاوه بر باتری که در بالا ذکر شده ، یک عدد باتری اضافی نیز همراه ماشین اصلاح تعبیه شده است که احتمال عدم استفاده از محصول به علت نبود شارژ از بین می رود.

اندازه ی اصلاح ماشین اصلاح پرومکس گلد 115 بدون استفاده از شانه های همراه نیز قابل تنظیم است به گونه ای که میتوان اندازه ی آن بصورتی دستی در سه حالت 0.8 ، 1.4 و 2 میلمیتر تنظیم کرد .

ماشین اصلاح پرومکس گلد 115 دارای چهارشانه برای اصلاح موی و کلید تنظیم ارتفاع برش می باشد.تنظیم میزان اصلاح در این ماشین اصلاح به صورت چرخشی بوده و با چرخش تنظیم کننده اصلاح میتوان اندازه اصلاح را تغییر داد. به کمک شانه ها میتوان موها را دراندازه های 3 – 6 – 9 – 12 میلیمتری کوتاه نمود

از دیگر ویژگی های ماشین اصلاح پرومکس گلد 115 تیغه هایی باعرض 40 میلیمتر می باشد جنس تیغه های این ماشین اصلاح فولادی وسرامیکی بوده ودارای کیفیت بسیاربالایی می باشند که بعد از اصلاح میتوان آن ها را با برس تمیز کننده ی همراه محصول کاملا تمیز نمود وبرای افزایش طول عمر این تیغه ها ان ها را با روغن داخل جعبه روغن کاری کرد

ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115
ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115
ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115
ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115
ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115
محصول: ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115
تاریخ به روزرسانی: 1402/1/6
وزن: 1500 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: لوازم شخصی برقی ، ماشین اصلاح صورت ، ماشین اصلاح پرومکس گلد promaxgold 115