بامبیلو
فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی

فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی

فیس براش چیست؟

یکی از اتفاقاتی که در روز و در هیاهو و روزمرگی برای ما اتفاق می افتد بدون اینکه از آن خبر داشته باشیم. نشستن مقدار زیادی میکروب و آلودگی بر روی پوست مان می باشد. داشتن وسیله ای برای پاکسازی عمیق پوست صورت که کار ما راحت تر کند و به پوست مان آسیب نزند نیز خود مزیت بزرگی است. فیس براش یکی از این وسیله های پاکسازی می باشد که ما در سالن های زیبایی و مراقبتی پوست امروزه به وفور می بینیم. حال اگر ما خود نیز بخواهیم فیس براش تهیه کنیم. با توجه به کارایی آسانی که دارد می تواند همیار بسیار خوبی برای ما در خانه و همچنین سالن های زیبایی برای پاکسازی پوست صورت به صورت عمیق و کاربردی باشد.

یکی از بهترین فیس براش ها، فیس براش جاندلی می باشد که می توانیم از آن در خانه و سالن های زیبایی استفاده کنیم. وسیله ای برای پاکسازی عمیق پوست و پاک کردن گرد و غبار و ناخالصی ها از روی پوست بدون آنکه به پوست خود آسیبی بزنیم. فیس واش ها و فیس براش های انواع مدل هایی دارند. انواع فیس براش دربامبیلو موجود می باشد که از آن می توانید دیدن کنید.

فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی

انواع فیس براش ها کدام اند و فیس براش جاندلی جزوه کدام دسته است؟

انواع فیس براش ها را می توان به دو مدل فیس براش دستی و فیس براش های غیر دستی یا برقی دسته بندی کرد. اما منظور از فیس براش های دستی کدام است. فیس براش های دستی مانند فیس براش نام برد. فیس براش برقی نیز مانند فیس براش جاندلی 4 کاره که دارای 4 سری می باشد و دارای آداپتور است و با هر بار شارژ کردن آن می توان برای پاکسازی صورت، ماساژ پوست، پخش مواد آرایشی و سری سوهان آن استفاده کرد. یک مدل دیگر فیس براش برقی را می توان فیس براش 4 کاره کنایر کاره نام برد.

  • فیس براش جاندلی یکی از مزیت هایی که دارد این است که دارای پایه مخصوص می باشد. که در حین کار کردن می توانید دستگاه را روی آن قرار دهید. تا سری های آن با محیط تماس پیدا نکند و کثیف نشود.
  • مزیت دوم فیس براش جاندلی را می توان دارا بودن 4 سری کاربردی آن به حساب آورد. یعنی سری های پاکسازی پوست (شستشو پوست)، سری سوهان، سری پخش مواد آرایشی و سری ماساژ پوست آن نام برد. یعنی فیس براش جاندلی یک ماساژور نیز به حساب می آید.
  • مزیت سوم فیس براش جاندلی را می توان شارژی بودن و دارای 2 سطح قدرت بودن آن توصیف کرد. این فیس براش را می توان در 2 سطح سرعت کم و زیاد روی صورت کشید. از ویژگی های این فیس براش این است که هر سری که برای آن استفاده کنید می تواند به صورت 360 درجه چرخش کند.
  • مزیت چهارم فیس براش جاندلی یک مزیت کلی در فیس براش ها می باشد آن هم افزایش و بهبود جریان گردش خون و متابولیسم در سطح پوست می باشد.

خلاصه مزایای فیس براش جاندلی

  • دارای پایه مخصوص
  • دارای 4 سری متفاوت و کاربردی
  • استفاده به عنوان ماساژور
  • چرخش 360 درجه سری های آن
  • دارای 2 سطح قدرت ( کم و زیاد)
  • افزایش جریان گردش خون و متابولیسم در سطح پوست
فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی
فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی
فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی
محصول: فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی
تاریخ به روزرسانی: 1400/6/15
وزن: 1000 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ابزار سلامت ، ماساژور ، فیس براش جاندلی 4 کاره حرفه ای سالنی