بامبیلو
آبمیوه گیری یوفیسا LC5750

آبمیوه گیری یوفیسا LC5750

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

آبمیوه گیری یوفیسا LC5750

توضیحات

آبمیوه گیری یوفیسا LC5750 :

آبمیوه گیری چیست و چه کاربردی دارد؟. آیا آبمیوه گیری می تواند در حفظ طعم و مزه میوه جات نقش مهمی بر عهده داشته باشد؟. آب میوه می تواند به اندازه خود میوه و حتی بیشتر برای بدن سودمند واقع شود. برای گرفتن آب میوه جات به دستگاهی مانند آبمیوه گیری یوفیسا LC5750 احتیاج پیدا خواهید کرد. این دستگاه قبل از هر چیز حفظ طعم، ویتامین و مواد آلی موجود در میوه جات را در اولویت قرار می دهد. چنانچه دستگاه از ویژگی های مطلوب برخوردار نباشد، تنها تفاله ای از میوه به جا می ماند. بدون شک با ورود میوه به دستگاه آبمیوه گیر شما با تفاله میوه رو به رو خواهید شد. اما تفاله میوه نباید تنها دستاورد دستگاه باشد. بلکه آبمیوه ای با طعم ملایم و بدون مواد افزودنی از موارد ویژه دستاورد یک آبمیوه گیر حرفه ای می باشد. خرید آبمیوه گیری یوفیسا شما را با طعم واقعی آبمیوه طبیعی آشنا می سازد.

آبمیوه گیری یوفیسا LC5750

آبمیوه گیری یوفیسا LC5750 دارای بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد. ساخت بدنه از استیل کاری هوشمندانه در جهت افزایش دوام و طول عمر دستگاه است. تعریف همه جانبه از استیل به مقاومت آن در برابر رطوبت و زنگ زدگی بر می گردد. به طور معمول بدنه دستگاه هایی مانند آبمیوه گیری با رطوبت حاصل از میوه جات در ارتباط مستقیم قرار می گیرند. بنابراین باید جنس بدنه به گونه ای طراحی گردد که مقاومت بالایی در برابر خوردگی، زنگ زدگی و رطوبت حاصله داشته باشد. به همین منظور کمپانی اسپانیایی یوفیسا برای بدنه آبمیوه گیری یوفیسا LC5750 از استیل ضد زنگ استفاده کرده است. پایه های ضد لغزش ویژگی دیگری است که در افزایش طول عمر دستگاه نقش مهمی را عهده دار هستند. پایه های ضد لغزش مانع از سُر خوردن دستگاه به اطراف خواهند شد.

آیا قیمت آبمیو گیری یوفیسا مقرون به صرفه است؟

قیمت آبمیوه گیری یوفیسا را طعم طبیعی آبِ میوه جات تأیید می کند. آبمیوه گیری یوفیسا LC5750 برای تبدیل میوه به آبمیوه طبیعی از توان و قدرت بالایی برخوردار است. کمپانی اسپانیایی یوفیسا از توان 1000 واتی برای این آبمیوه گیری استفاده کرده است. قیمت آبمیوه گیری یوفیسا تحت تأثیر خصوصیات منحصر به فرد دستگاه قرار دارد. توان 1000 واتی انرژی مورد نیاز برای مبدل ساختن میوه به آبمیوه را برای آبمیوه گیری تأمین می کند. طراحی ظاهری آبمیوه گیری یوفیسا با ترکیب رنگ نقره ای و مشکی دستگاه را با هر سلیقه ای هم سِت می سازد. مهم ترین ویژگی قابل توجه به هنگام خرید آبمیوه گیری اندازه دهانه ورودی دستگاه است. اندازه دهانه ورودی هرچه بزرگ تر باشد، طرز استفاده از دستگاه را راحت تر می سازد. اندازه دهانه ورودی این آبمیوه گیری برابر 75 میلی متر می باشد. دستگاه با دهانه 75 میلی متری قادر به پذیرش میوه جات بوده بدون اینکه به چندین قسمت تقسیم شوند. قیمت آبمیوه گیری یوفیسا با توجه به خصوصیات دستگاه بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت آبمیوه گیری یوفیسا LC5750

مزایا خرید آبمیوه گیری یوفیسا چیست؟

برای بهره مندی از مزیای خرید آبمیوه گیری یوفیسا باید نسبت به خصوصیات دستگاه آگاه باشید. آبمیوه گیری LC5750 یوفیسا برای درست کردن آبِ میوه جات از سرعت های متفاوتی بهره می گیرد. تعداد حالات سرعت دستگاه با توجه به درجه سختی میوه و نوع ماده غذایی مانند سبزیجات قابل تنظیم می باشند. 2 سطح سرعت برای آبمیوه گیری یوفیسا در نظر گرفته شده است. علاوه بر 2 حالت سرعت دهی، دستگاه دارای عملکرد پالس نیز می باشد. عملکرد پالس حالتی است که در لحظه ایجاد می شود. از دیگر خصوصیات دستگاه که خرید آبمیوه گیری یوفیسا را ایده آل تر می سازد، مخزن دستگاه است. ظرفیت مخزن این آبمیوه گیری برابر 1.5 لیتر بوده که حجم قابل توجهی از میوه جات را در خود جا می دهد. یک پارچ آبمیوه گیری این مدل دستگاه را همراهی می کند. پارچ آبمیوه گیری دارای بدنه ای مندرج است. ظرفیت این پارچ 1.25 لیتر می باشد.

خرید آبمیوه گیری یوفیسا LC5750

آبمیوه گیری یوفیسا LC5750
آبمیوه گیری یوفیسا LC5750
آبمیوه گیری یوفیسا LC5750
آبمیوه گیری یوفیسا LC5750
آبمیوه گیری یوفیسا LC5750
محصول: آبمیوه گیری یوفیسا LC5750
تاریخ به روزرسانی: 1401/3/31
وزن: 6 کیلوگرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آبمیوه گیری یوفیسا LC5750 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: خانه و آشپز خانه ، لوازم خانگی برقی ، نوشیدنی ساز ، آبمیوه گیر ، آبمیوه گیری یوفیسا LC5750