بامبیلو
کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

معرفی کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

کمپانی بومن از شرکت های معتبر و نامدار در ساخت محصولات مرتبط با نیرو و برق می باشد از ان جا که ساخت ابزار الات فعالیتی ساده نیست و نیاز به دقت و ایده های فراوانی دارد کمپانی بومن موفق شده است که با بکار بردن ایده های مبتکرانه محصولات بالا رتبه ای را به میان اورد. ابزارت الات برای کسب و کار و پیشبرد فعالیت هایی مانند ساخت و ساز و فعالیت در زمینه های مرتبط با برق و حتی ماشین شویی و … کاربرد دارند.

هرروزه ابزار الاتی جدید به میان می ایند و می توان گفت افرادی که در زمینه ی اصلاح سازی بدلیجات و ساعت و … کار می کنند به ابزارالات مرتبط با فعالیت خود نیاز دارند. شرکت بومن کارواش بومن مدل HDR 9016 CB را به میان اورده و امروزه به عنوان محصولی پرکاربرد در بازار و در میان ابزار الات فروخته می شود.

طراحی و بدنه ی کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

به دلیل این که مرتب کاربران و خریداران کارواش ها نیاز دارند ان را حمل و جابجا کنند و برای فعالیت مورد نظر ان ها را در دست بگیرند باید گفت که چگونگی خرید کارواش و نیرو و طرح و وزن ان در انجام دادن فعالیت ها مهم می باشد.نحوه ی استفاده و سرعت کارواش ها در پاک کنندگی اهمیت دارد به طوری که کاربران اگر از راحتی کارکرد برخوردار باشند و محصول مورد استفاده قادر باشد فعالیت خود را با سرعت و به درستی انجام دهد میل کاربران به فعالیت با محصول خریداری شده نیز افزایش می یابد برای همین به معرفی کارواش بومن مدل HDR 9016 CB از کمپانی بومن پرداخته ایم.

کارواش بومن مدل HDR 9016 CB طرحی ساده در جهت کارکردی مستقل را شامل شده اما باید در نظر داشت که در حین سادگی طراحی شیکی دارد. رنگ بدنه ی کارواش بومن مشکی و زرد انتخاب شده است تیکه هایی از بدنه ی کارواش بومن از رنگ زرد برخوردار گشته است. کارواش بومن دارای مخزن یا قابی ریز در جهت قرار دادن مواد شوینده است که کاربران می توانند برای شست شوی شیشه های بالایی منزل و ساختمان ها که ارتفاع زیادی دارند و قد و دست ها به ان ها نمی رسد از مواد شوینده استفاده کنند و لکه و چربی های درشت و سخت را نیز از بین ببرند.

جنس بدنه ی کارواش بومن از پلاستیک می باشد و شایان ذکر است که پمپ مورد استفاده ی کارواش بومن از جنس استیل است. بدنه ی کارواش بومن چنان مقاوم است که در برابر افتادگی ها حداکثر مقاومت را به کار می برد تا بدنه اسیبی نبیند. در کارواش بومن از شلنگی با طول 5 متر استفاده شده که کاربران می توانند به میزان دلخواه شلنگ را به محوطه ی مورد نظر هدایت کنند و سپس محوطه را تمیز کاری نمایند. با بهره بردن از کاروش بومن علاوه بر شست شوی ماشین ها و نمای منازل و ساختمان های مرتفع می توان راهرو و پارکینگ و راه پله ها را مورد شست شو قرار داد.

کارکرد کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

کارواش بومن مدل HDR 9016 CB در پخش کردن اب سرعتی بالا و منحصر بفرد دارد با استفاده از کارواش بومن می توان که باغ های بزرگ میوه و درختان را نیز ابیاری نمود. کارواش بومن که کارکردی فوق العاده در جهت پاشیدن اب به دور و بر و محیط اطراف دارد این قابلیت را دارد که روغن و چربی هایی را که بر بدنه ی ماشین ها و کاشی و سرامیک قرار می گیرند را از سطوح مختلف جداسازی نماید و ان را غیب کند.کارواش بومن که اب را بر سطوح مختلف می پاشد در مصرف اب نیز صرفه جویی می کند.

کاربران کارواش بومن مدل HDR 9016 CB قادر می باشند که چربی ها را پاکسازی نمایند و با سرعتی که در پاشیدن اب دارند در لکه های سخت و عمیق نفوذ نماید با این وجود تمامی لکه ها پاکسازی می شوند و از بین می روند. قدرت بخار در کارواش بومن مدل HDR 9016 CB به میزان 120 بار طراحی شده که این میزان از قدرت بخار، چربی ها را می زداید و نابود می کند.

قابلیت ها و امکانات کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

از قابلیت ها و ویژگی های پر طرفدار در کارواش بومن مدل HDR 9016 CB می توان به صوت کارواش اشاره نمود. با توجه به اینکه کارواش بومن در پخش و انتشار اب سرعتی ایده و قابل توجه دارد شایان ذکر است که با وجود سرعت بالا از صدای کمی برخوردار است به طوری که کاربران کارواش بومن عاجز نمی شوند و میزان صدا در کارواش بومن مدل HDR 9016 CB به 92 دسی بل رسیده است.

معمولا در استفاده از شلنگ ها به دلیل اینکه اب اسپری نمی گردد و چندین لیتر اب هدر می رود با خرید کارواش بومن همچنان در طول 1 ساعت بهره بردن از کارواش یه میزان 390 لیتر اب استفاده می گردد. تمایز زیادی وجود دارد که چندین لیتر اب کمتر مصرف شود و سطح کارکرد نیز طوری باشد که نیاز کاربران برطرف شود تا این که اب بیش از حدی هدر شود و چربی ها نیز پاکسازی نشوند و کاربران نیز از فعالیت خود رضایتی دریافت نکنند.

کارواش بومن مدل HDR 9016 CB

حالت ایمنی در کارواش بومن مدل HDR 9016 CB خاموش شدن خودکار در صورت کارکرد بیش از حد و گرم شدن موتور کارواش بومن است این عمل مانع از بروز اشکال در کارواش بومن مدل HDR 9016 CB می شود. میزان توان مصرفی در استفاده از کارواش بومن مدل HDR 9016 CB به 1400 وات رسیده که قدرتی بالا با سرعتی متمایز در میان کارواش ها را دارا می باشد و با سرعت بالا چربی ها را می زداید و از محیط دور می کند.

کارواش بومن مدل HDR 9016 CB
کارواش بومن مدل HDR 9016 CB
کارواش بومن مدل HDR 9016 CB
محصول: کارواش بومن مدل HDR 9016 CB
تاریخ به روزرسانی: 1400/9/23
وزن: 10 کیلوگرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کارواش بومن مدل HDR 9016 CB نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: لوازم جانبی خودرو ، نظافت و نگهداری خودرو ، کارواش ، کارواش بومن مدل HDR 9016 CB