بامبیلو
ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن

ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن

معرفی ماسک زیر چشم یاقوت سرخ ونزن


ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن دارای عصارهسنگ یاقوت سرخ بوده که به دلیل وجود عناصر و مواد معدنی به پوست زیر چشم نفوذ کرده و سبب احیا و التهام سلول های اسیب دیده وضعیت شده و همچنین به علت دارا بودن کلاژن طبیعی سبب کاهش چین و چروک شده و پوست دارای خطوط دور چشم را درخشان و زیبا،صاف و سفت خواهد کرد.

یکی از قسمت های حساس صورت چشم ها و پوست دور چشم می باشد. که مراقبت و حفظ سلامت ان از اهمیت زیادی برخودار است وجود چین و چروک ویا گودی زیر چشم باعث می شود که شما خسته به نظر برسید و همچنین باعث می شود سن شما بیشتر به نظر برسد از این رو وجود این مشکلات در پوست اطراف چشم شما باعث ایجاد نگرانی می شود. استفاده از ماسک های دور چشم باعث می شود پوست دور چشم شما صاف شده و گودی و یا سیاهی زیر چشم شما از بین برود.

ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ خطوط ریز، پف چشم، تیرگی و ورم پوست زیر چشم را برطرف می کند و به رطوبت و آبرسانی پوست اطراف چشم کمک می کند.

ماسک دور چشم سنانا به حل مشکلات پوست اطراف چشم، بهبود پوست خشک و به رفع چین و چروک پوست اطراف چشم کمک می کند و پوست را نیز تغذیه می کند و ضد پیری است. ماسک یاقوت سرخ دور چشم حاوی عصاره استخراج یاقوت سرخ است که برای مرطوب کننده و تقویت کننده پوست اطراف چشم بسیار عالی است. و به استحکام پوست و به جوان ماندن پوست اطراف چشم کمک می کند.

با بالا رفتن سن و افزایش استفاده روزمره از گوشی های همراه، کامپیوتر، سلامت پوست دور چشم رو به کاهش می رود و دچار افتادگی و چین و چروک می شود، در این زمان است که استفاده از یک ماسک دور چشم آبرسان و مرطوب کننده می تواند برای این مشکلات پوستی کار ساز باشد. که برای انواع پوست مناسب است.

ماسک دور چشم آبرسانی قوی پوست زیر چشم و روشن کننده قوی برای سیاهی چشم و ترکیب کلاژن

و پروتئین برای چین های دور چشم و ضد پیری است و این ماسک باعث نرم کننده و هیدراته کردن و متعادل سازی رنگ پوست اطراف چشم می شود و دوباره چشمان زیبایتان جوانی و زیبایی را به خود خواهند دید.این ماسک چشم با 100%مواد طبیعی ساخته شده است.

ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن
ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن
محصول: ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن
تاریخ به روزرسانی: 1400/9/24
وزن: 900 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: آرایشی و بهداشتی ، مراقبت از پوست ، ماسک ، ماسک مرطوب کننده زیر چشم یاقوت سرخ ونزن