بامبیلو
ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699

ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699

وضعیت:
فروشنده: آرایشی باران
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699

توضیحات اجمالی ماشین اصلاح

ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699 ساخت کشور چین است. کارکرد این ماشین اصلاح ( ماشین اصلاح شارژی برقی ) علاوه بر شارژی بودن می توان با برق مستقیم هم از ان استفاده کرد. زیر تیغه ماشین اصلاح اهرمی قرار دارد که تنظیم اصلاح از 0/5 1/5 ، /2/5 ، قابل تنظیم است. علاوه بر این دارای پنج شانه با شماره های 4 ، 8 ، 12 ، 16 ، 20 بوده که برای اصلاح با اندازه دلخواه کاربرد دارد. همچنین شانه های ماشین اصلاح ding ling 699 بصورت ریلی جلو عقب کشیده شده و اندازه اصلاح دلخواه را برای شما فراهم می کند. جنس تیغه در این ماشین موزر استیل ضد زنگ می باشد.

مشخصات کلی ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLING RF-699

روی ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLING RF-699 دکمه ای قرار دارد که با آن می توانید ماشین اصلاح شارژ برق ding ling را روشن و خاموش کنید. علاوه بر آن با این دکمه میتوانید سرعت موتور را تنظیم کنید. تنظیم سرعت موتور با دو حالت سرعت متوسط و سرعت تند می باشد. سرعت متوسط برای اصلاح صورت و موهای کم تراکم و سرعت بیشتر برای موهای پرتراکم کاربرد دارد. این ماشین اصلاح دارای پایه نگهدارنده شارژ می باشد که ماشین اصلاح بر روی ان قرار گرفته و شارژ می شود علاوه بر این این ماشین اصلاح به کمک سیم شارژ هم در حین استفاده قابل شارژ می باشد.

این ماشین اصلاح شارژ برق دینگ لینگ با هر بار شارژ 50 دقیقه بطور مستقیم بصورت شارژی کار میکند. فروشگاه اینترنتی بامبیلو این ماشین اصلاح با کیفیت بالا را برای مصرف شخصی و سالنی پیشنهاد میکند


ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699
ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699
محصول: ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699
تاریخ به روزرسانی: 1400/10/2
وزن: 2000 گرم
فروشنده: آرایشی باران
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ماشین اصلاح دینگ لینگ مدل DINGLIND RF-699 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بهداشتی وسلامت ، لوازم شخصی وبرقی ، ماشین اصلاح صورت