بامبیلو
شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمي

شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمي

وضعیت:
فروشنده: ژنرال شاپ
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

لیست فروشندگان این محصول
ژنرال شاپ145,000 تومانافزودن به سبد
بازرگانی هدف165,000 تومانافزودن به سبد
معرفی محصول:

نوتلا630 گرمی محبوب ترین شکلات صبحانه در دنیا میباشد که با ترکیب منحصر به فرد و بی نظیرش روز به روز طرفداران بیشتری رو جذب خودش میکند . این شکلات صبحانه فاقد هرگونه مواد نگهدارنه و افزودنی های مصنوعی میباشد و برای تمام سنین مناسب است. تاریخچه نوتلا یک حکایت الهام بخش از تلفیق عشق و علاقه با انتخاب بسیار دقیق و پردازش بهترین مواد خام برای خلق یک محصول منحصر به فرد است. به همین دلیل است که در حال حاضر خانواده های زیادی در سرتاسر جهان روز خود را با لبخند و مالیدن نوتلا روی نان صبحانه شروع می کنند .
پیترو فررو، یک کلوچه پز اهل پیمونت در ایتالیا، ماهرانه یک خمیر شیرین خلق کرد که از فندق، شکر و فقط مقدار کمی کاکائوی خام درست شده بود. او آن خمیر را به شکل یک قرص نان درآورد که بتوان آن را تکه تکه و با نان مصرف کرد و نام آن را ‘گیندوجا’ ، کاراکتر کارناوال مشهور محلی در آن زمان ، گذاشت . در 14 ام ماه می سال 1946 شرکت فررو رسما تاسیس شد .
خمیر خوشمزه ‘گیندوجا’ به یک محصول جدید تبدیل شد که به راحتی روی نان مالیده می شد , به آن سوپرکرما گفته می شد . ( ماده پایه تشکیل دهنده نوتلا )
میکله، پسر پیترو فررو نبوغ نوآورانه خود را به کار بست و با سعی و خطا دستورالعمل تهیه را بهبود داد و اولین شیشه کرم فندق و کاکائوی جدید را خلق کرد ، هرچند که هنوز اسمی نداشت . بنابراین او دوباره خلاقیت خود را به کار بست و محبوبترین صبحانه جهان را ابداع کرد : نوتلا …
نوتلا به آلمان راه یافت و آلمانی ها به سرعت عاشق این محصول خوشمزه شدند. شیشه های تازه با طراحی بدون نقص و تحسین شده نوید بخش یک پیروزی بزرگ شدند .

  • وزن خالص:630 گرم
  • مواد اولیه: شکلات و فندق
  • شیوه نگهداری: دمای 10 الی 25 درجه سانتی گراد
  • مناسب برای: تمام افراد به عنوان میانوعده و صبحانه ، مخصوصا کودکان دلبندتان

شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمي
شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمي
شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمي
محصول: شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمي
تاریخ به روزرسانی: 1400/11/6
وزن: 1000 گرم
فروشنده: ژنرال شاپ
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: شکلات صبحانه نوتلا 630 گرمی