بامبیلو
ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper

ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper

وضعیت:
فروشنده: رومینا اسکین
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: آذربایجان غربی - پیرانشهر
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper


معرفی:


اصلاح موی سر و صورت می تواند باعث بالا رفتن زیبایی و جذابیت افراد شود. آقایان با استفاده از تکنیک های پیرایش مو، ریش و سبیل با فرم های مختلف، قادر خواهند بود سبک بسیار متنوعی از ظاهر را ایجاد کنند. تکنیک های جدید آرایش و پیرایش همچون استفاده از انواع مختلف ماشین های اصلاح، این امکان را برای همه افراد و بخصوص آقایان فراهم آورده که براحتی مدل های متنوعی را برای موی سر و صورت خود بوجود بیاورند.


بسیاری از کسانی که از ماشین های اصلاح استفاده می کنند، ترجیح می دهند که دستگاه آن ها هم با برق کار کند و هم با باتری، تا بتوان در هر جایی به راحتی بدون اتصال به پریز برق، از دستگاه استفاده کنند و علاوه بر این اگر شارژ دستگاه هم تمام شد بتوانند به کار خود ادامه دهند.


ماشین اصلاح وال مدل سوپر تیپر کوردلس (WAHL)، دارای سری برش مستقیم می باشد که به کوتاه و مرتب کردن موهای صورت با مرزبندی مشخص کمک می کند. تیغه های دستگاه، با فلز کروم پوشش داده شده تا در مقابل زنگ زدگی مقاوم باشد.

ماشین اصلاح وال سوپر تیپر کوردلس، یک ماشین اصلاح شارژی فوق العاده است که می توان با یک بار شارژ کردن کامل آن در مدت زمان 120 دقیقه، به راحتی تا 90 دقیقه از آن به صورت مداوم استفاده کرد. این ماشین اصلاح همچنین دارای یک لامپ الکتریکی است که کمک می کند که در شرایط بدون نور و کم نور، دقت دید را افزایش تا اصلاح دقیق تری داشته باشید.


ماشین اصلاح وال مدل سوپر تیپر کوردلس (WAHL)، ساخت کشور آمریکا می باشد که به دلیل ضد آب بودن، اصلاح مو را به صورت خشک و مرطوب فراهم می سازد و با داشتن موتور v5000 برای اصلاح موهای ضخیم مناسب است تا شما بتوانید بدون هیچ نگرانی، امکان کوتاه نمودن انواع موها را داشته باشید.


جنس تیغه های ماشین وال از استیل ضد زنگ با پوشش کروم می باشد که بسیار مقاوم است. با این تیغه ها می توان موی سر را در اندازه های 1 تا 3.5 میلی متر اصلاح کرد. در کنار دستگاه کوردلس سوپرتیپر، اهرم تنظیم چرخشی وجود دارد که به آسانی می توان آن را به دلخواه تنظیم کرد. باوجود این اهرم می توان فاصله ی بین تیغه های بالا و پایین را تغییر داد و بدون استفاده از شانه، طول کوتاهی اصلاح دلخواه را تنظیم کرد. زمانی که این اهرم به پایین حرکت داده می شود، طول برش تیغه ها افزایش می یابد و وقتی در بالاترین حالت ممکن قرار دارد، تیغه ها در فاصله کمی از هم قرار می گیرند. برای برش مو در اندازه های گوناگون 4 عدد شانه ی اصلاح با طول برش 3 تا 13 میل ارائه شده که بر روی تیغه قفل می شوند.

روی تیغه ها دو پیچ چهارسو وجود دارد که برای تنظیم فاصله تیغه ی پایین و بالا به کار می رود. تیغه های ماشین اصلاح در کارخانه تنظیم و روغن کاری شده اند و ممکن است با باز کردن جعبه در اولین مرتبه، اثرات آن را مشاهده کنید. چنانچه تیغه ها برای تمیز کردن یا تعویض باز شوند، مجدداً باید تنظیم شوند. تیغه های ماشین اصلاح پس از هر بار استفاده باید روغن کاری شوند. برای این کار از روغن شرکت وال که داخل جعبه قرار دارد استفاده کنید. داخل جعبه شانه، برس تمیزکننده و روغن قرار داده شده است.


قیمت ماشین اصلاح وال کوردلس سوپر تیپر نسبت به برادر بزرگ تر خود ماشین اصلاح وال Super Taper که شارژی نیست و در آن برای تغذیه برق، از سیم استفاده شده است گران تر خواهد بود ولی به شما امکان جابه جایی راحت یا بردن به مسافرت های کوتاه بدون نیاز به برق را محیا می نماید درحالی که شما با تمام شدن شارژ دستگاه آن را می توانید مستقیم به برق زده و استفاده کنید.


توضیحات:

وزن

2000 g

برند

WAHL


مدل

Cordless Super Taper Clippers


رنگ

سفید


منبع تغذیه

باتری قابل شارژ


نوع باتری

لیتیومی


مدت کارکرد

90 دقیقه بعد از هر بار شارژ


اندازه اصلاح

0.7mm-3mm


گارانتی

12 ماه اسکین سرویس


ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper
ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper
ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper
ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper
محصول: ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper
تاریخ به روزرسانی: 1401/6/29
وزن: 2000 گرم
فروشنده: رومینا اسکین
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ماشین اصلاح وال مدل Cordless Super Taper نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ماشین ، اصلاح وال ، مدل Cordless Super Taper