بامبیلو
تسترادکلن ایفوریا کلوین کلین زنانه

تسترادکلن ایفوریا کلوین کلین زنانه

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

توضیحات تستر ادکلن ایفوریا

تستر ادکلن ایفوریا زنانهمحصولی از برند کلوین کلین میباشد که در سال ۲۰۰۵ تو طراح مشهور چون لاک دانگ طراحی و و به بازار عرضه شد. ادکلن زنانه ایفوریاداریا ظاهری شیک و زیبا و جذاب میباشد وبه واسطه رایحه جذاب ان عطری مود پسند همگان واقع شده است. تسترادکلن ایفوریا زنانه جزو پرفروش ترین عطرهای زنانه میباشد.

تسرادکلن ایفوریا زنانه

از مزیت های تسترادکلن ایفوریا زنانهپخش بوی بالا و ماندگاری بالای ان میباشد.و قیمت مناسب این عطر میباشد.در نت های اولیه تسترادکلن ایفوریا زنانه رایحه ی لوتوس و ارکیده و در نت پایانی این عطر خوشبو ، مشک ، عنبر ، چوب ماهون و گل بنفشه را میتوان احساس کرد در نت میانی. در واقع رایحه ی این محصول هارمونی هماهنگ و پیچیده ای از میوه ها و گل های خوشبو میباشد

در رایحه های ادکلن ایفوریا زنانه از رایحه های میوه ها استفاده شده که ان را به عطری عجیب و جذاب تبدیل نموده است. ادکلن ایفوریا زنانه عطری با رایحه گرم و شیرین میباشد. در رایحه اولیه تستر ادکلن ایفوریا زنانهبا بوی انار شروع میشود پس از آن از بوی درخت کنار و گل ارکیده گذشته و در آخر به ترکیبی از گل بنفشه، مشک و عنبر می‌رسد.که دارایا ظاهری شیک و جذاب میباشد.

ادکلن ایفوریا زنانه یکی از محبوب ترین ادکلن های نزناه در چند سال اخیر میباشد ادکلن زنانه ایفوریا به قدری  بین خانم ها محبوب میباشد که فروشندگان عطر همیشه برای پرکردن ویتیرین مغازه از این عطر استفاده میکنند.

0
تسترادکلن ایفوریا کلوین کلین زنانه
محصول: تسترادکلن ایفوریا کلوین کلین زنانه
تاریخ به روزرسانی: 1397/10/16
ابعاد: 7 * 5 * 10 میلیمتر
وزن: 300 گرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره تسترادکلن ایفوریا کلوین کلین زنانه نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ادکلن زنانه ایفوریا، تستر ادکلن ایفوریا، تستر زنانه، تستر زنانه ایفوریا، تسترادکلن ایفوریا، عطر زنانه ایفوریا