معرفی رمز ارز بایننس کوین یا BNB

1400/10/21   19:36
رمز ارز بایننس کوین که با نماد BNB شناخه می شود، رمز ارز اختصاصی صرافی بایننس است که بزرگترین صرافی مبادله رمز ارزها در جهان است. این رمز ارز در حال حاضر، سومین رمز ارز برتر از نظر ارزش بازار یا Market Cap می باشد.
معرفی رمز ارز بایننس کوین یا BNB

بایننس کوین یا BNB چیست؟

بایننس کوین Binance Coin)) به رمز ارز اختصاصی صرافی بایننس (Binance) گفته می شود. این رمز ارز در ابتدا به عنوان یک توکن که بر اساس استاندارد ERC-20 بر روی شبکه بلاکچین اتریوم شناخته می شد. در ابتدا بایننس کوین به صورت عرضه اولیه سکه یا ICO عرضه شد.

در سال 2017، صرافی بایننس اقدام به معرفی یک توکن به نام بایننس کوین کرد و آن را به روش ICO عرضه کرد. کاربران صرافی بایننس می توانستند با استفاده از این توکن، کارمزد های تراکنش هایشان را با قیمت کمتری پرداخت کنند. در واقع آنها می توانستند با استفاده از این توکن، در پرداخت کارمزد تراکنش هایشان تخفیف دریافت کنند.

در عرضه اولیه بایننس کوین، نزدیک به 15 میلیون دلار از این توکن به فروش رفت. عرضه اولیه این توکن، 11 روز به طول انجامید و 100 میلیون واحد از این توکن فروخته شد. حداکثر تعداد توکن های BNB، 200 میلیون است که قبل از عرضه اولیه، 20 میلیون واحد از این توکن از طرف خود صرافی بایننس به سرمایه گذاران اولیه شرکت داده شد. همچنین 80 میلیون توکن دیگر نیز بین موسسان و توسعه دهندگان بایننس کوین تقسیم شده بود.

معرفی صرافی بایننس

بایننس، بزرگترین صرافی مابدله ارزهای دیجیتال در جهان است. برای اینکه به بزرگی این صرافی پی ببرید، همین نکته را به شما می گویم که حجم معاملات روزانه این صرافی فقط در کشور آمریکا، بیش از 2 میلیارد دلار است. آنها از ابتدا به این اندازه بنوده اند و می توان گفت که بسیاری تغییرات در سیستم خود ایجاد کرده اند.

برای مثال در روزهای اولیه تاسیس این صرافی، هیچ ارز فیاتی را به کاربران ارائه نمی داد. این باعث شده بود که آنها از نظارت های بی حد و مرز سازمان های نظارتی در امان باشند. نظارت هایی که دیگر صرافی ها را خفه کرده بود.

بایننس کوین

کیف پول های بایننس کوین

شما برای ذخیره BNB هایتان می توانید از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری زیادی استفاده کنید. در لیست زیر، 3 کیف پول رمز ارزی برتر را به شما معرفی می کنیم:

1. تراست والت (Trust Wallet)

تراست والت کیف پول رسمی صرافی بایننس است که از تعداد بی شماری رمز ارز و توکن پشتیبانی می کند. با استفاده از این والت، شما می توانید بیش از 1000 رمز ارز مختلف و همچنین هزاران توکن مبتنی بر ERC-20 را ذخیره کنید.

2. اتمیک والت (Atomic Wallet)

اتمیک والت، رقیب دیرینه تراست والت است. این کیف پول نیز بسیاری از رمز ارزها را پشتیبانی می کند و می توانید با استفاده از آن، بیش از 500 رمز ارز محبوب را ذخیره کنید. استفاده از این والت بسیار راحت است و همه افراد می توانند از آن استفاده کنند.

3. لجر (Ledger)

کیف پول های سخت افزاری لجر، محبوبترین و پرطرفدارترین کیف پول های سخت افزاری هستند. شما می توانید با اتصال آنها به سیستم رایانه ای خود، از آن استفاده کنید. قیمت این والت ها چیزی در حدود 50 تا 100 دلار است که قیمت بسیار منصفانه ای می باشد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article



 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 58,732تومانبیت کوین: 66,516 دلار
587320
fa